Soupis prací zahrnutých v celkové repasi japonských malotraktorů

Vytisknout

1. Kompletní demontáž na stavební celky

Motor, přední náprava, propojovací tunel, převodovka, kola, karosářské díly, elektro-soustava, palivová instalace, veškerý spojovací materiál a táhla.

2. Motor

Výplach a výměna oleje, výměna filtru oleje (vyčištění filtračního síta-platí pro modely bez filtru), zabroušení ventilových sedel, výměna ventilových gufer, výměna těsnění pod hlavou motoru, srovnání frézováním hlavy motoru s provedením tlakové zkoušky na těsnost, seřízení ventilové vůle, kontrola a případná výměna klikového hřídele, ojničních ložisek, pístů a pístních kroužků, válců, kontrola a výměna ložiska a řemene napínáku alternátoru, vyčištění vstřikovací soustavy včetně čerpadla, výměna a nastavení na předepsané hodnoty vstřikovacích trysek, kontrola a výměna žhavicích svíček, kontrola a výměna mrazových zátek.

3. Převodovka

Kontrola funkce převodovky, kontrola a výměna vstupních a výstupních ložisek hřídelí a jejich přetěsnění. Výměna manžety v hlavním hydraulickém válci a nastavení hydraulické brzdy, kontrola a nastavení brzd, případná renovace kolových hřídelí a jejich těsnění. Vyčištění vstupního sítka do převodové skříně, kompletní výplach skříně. Výměna olejové náplně.

4. Propojovací tunel - rám

Demontáž spojky a spojkového ložiska (výměna) ,kontrola a renovace hardy spojky. Kontrola předního motorového rámu, jeho vůle pro čepové uložení přední nápravy..

5. Přední náprava

Celková demontáž nápravy, výplach a výměna náplní, demontáž reduktorů, výměna ložisek a těsnění, nové prachové manžety, kontrola a namazání křížových kloubů, kontrola a výměna svislých čepů a ložisek.

6. Řízení

Demontáž převodky řízení, vyčištění, výměna ložisek a přetěsnění, nastavení vůle, kontrola kloubů spojovacích tyčí a nastavení sbíhavosti předních kol.

7. Palivová soustava

Výměna palivového filtru, hadic a sponek, přepadových hadic, výplach nádrže, kontrola funkce palivového čerpadla.

8. Chlazení

Kontrola těsnosti chladiče (výměna voštiny), výměna hadic a spon .

9. Elektrická výzbroj

Demontáž, doplnění poškozených nebo chybějících částí, kontrola funkce regulátoru dobíjení, osvětlení a dalších funkcí.

10. Kola

Sejmutí pneu, kontrola , tryskání a povrchová úprava komaxitem , pneu podle typu stroje nové. Výroba nebo renovace kolových unašečů.

11. Karosářské a konstrukční díly

Odmaštění, oprava poškození, tryskání a povrchová úprava komaxitem.

12. Spojovací materiál a táhla

Po demontáži a kontrole zinková galvanizace – případná výměna.

13. Náplně a zkouška

Výměna o kontrola stavu všech náplní, nemrznoucí směsi, seřízení kompletního stroje, kontrola kompletnosti a parametrů. Provozní zkouška min. 30 minut v jízdě a 30 minut s nářadím, záběh motoru 3-5 hodin.

Výše specifikované operace a úkony se mohou lišit podle typu a provedení stroje nebo požadavků zákazníka.

Vybavení stroje dalšími adaptery, závěsy a reduktory je závislé od objednávky zákazníka.

Kamera on-line

Kamera

Otevřeli jsme vlastní sklad v Japonsku

Otevřeli jsme vlastní sklad v Japonsku

 instagram.png  facebook.png  youtube.png  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.