Soupis prací zahrnutých v polorepasi japonských malotraktorů

Vytisknout

1. Vyčištění celého stroje

Celý stroj se umyje vysokotlakým proudem vody a odmašťovacím přípravkem.

2. Motor

Výplach a výměna oleje, výměna filtru oleje (vyčištění filtračního síta-platí pro modely bez filtru), v případě potřeby se provádí zabroušení ventilových sedel, výměna ventilových gufer, výměna těsnění pod hlavou motoru, srovnání frézováním hlavy motoru s provedením tlakové zkoušky na těsnost, seřízení ventilové vůle, kontrola a případná výměna klikového hřídele, ojničních ložisek, pístů a pístních kroužků, válců, kontrola a výměna ložiska a řemene napínáku alternátoru, kontrola vstřikovací soustavy včetně čerpadla, kontrola případněvvýměna a nastavení na předepsané hodnoty vstřikovacích trysek, kontrola a výměna žhavicích svíček, kontrola a výměna mrazových zátek.

3. Převodovka

Kontrola funkce převodovky, kontrola a výměna vstupních a výstupních ložisek hřídelí a jejich přetěsnění. Výměna manžety v hlavním hydraulickém válci a nastavení hydraulické brzdy, kontrola a nastavení brzd, případná renovace kolových hřídelí a jejich těsnění. Vyčištění vstupního sítka do převodové skříně, kompletní výplach skříně. Výměna olejové náplně.

4. Propojovací tunel - rám

Kontrola funkce spojky a spojkového ložiska . Kontrola předního motorového rámu, jeho vůle pro čepové uložení přední nápravy..

5. Přední náprava

Výplach a výměna náplní, demontáž reduktorů, výměna ložisek a těsnění, nové prachové manžety, kontrola a namazání křížových kloubů, kontrola a výměna svislých čepů a ložisek.

6. Řízení

Vyčištění, nastavení vůle, kontrola kloubů spojovacích tyčí a nastavení sbíhavosti předních kol.

7. Palivová soustava

Výměna palivového filtru, kontrola funkce palivového čerpadla.

8. Chlazení

Kontrola těsnosti chladiče (výměna voštiny), výměna hadic a spon .

9. Elektrická výzbroj

Demontáž, doplnění poškozených nebo chybějících částí, kontrola funkce regulátoru dobíjení, osvětlení a dalších funkcí. Výměna nové baterie, případně svorek kontaktů.

10. Kola

Kontrola , pneu podle typu stroje nové.

11. Karosářské a konstrukční díly

Oprava poškození. Nová sedačka.

12. Spojovací materiál a táhla

Kontrola funkčnosti – případná výměna.

13. Náplně a zkouška

Výměna o kontrola stavu všech náplní, nemrznoucí směsi, seřízení kompletního stroje, kontrola kompletnosti a parametrů. Provozní zkouška min. 15 minut v jízdě a s nářadím.

Výše specifikované operace a úkony se mohou lišit podle typu a provedení stroje nebo požadavků zákazníka.

Vybavení stroje dalšími adaptery, závěsy a reduktory je závislé od objednávky zákazníka.

Kamera on-line

Kamera

Otevřeli jsme vlastní sklad v Japonsku

Otevřeli jsme vlastní sklad v Japonsku

 instagram.png  facebook.png  youtube.png  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.