Domů

Domů

Doprava a platba

PPL:

Jedna z nejrychlejší možností dopravy přímo k rukám adresáta, tuto službu doporučujeme zejména tehdy, jestli Vám nevyhovuje dodání do výdejního místa a zároveň si objednáváte zboží s povahou nevyžadující speciální dopravu a zacházení.

Cena s DPH: 90 Kč, celková cena s dobírkou 120Kč s DPHFofr:

Fofr je specializovaná přepravní společnost díky, které Vám můžeme poslat zboží, jenž nejde (případně je nerentabilní) zaslat jinou z výše uvedených přepravních společností. Mezi zboží vyžadující tuto přepravní službu patří baterie a nadrozměrné zboží dodávané na paletě.

Cena za službu je rozdělena do třech kategorií. 

1. Fofr - standart : Cena s DPH: 149 Kč, celková cena s dobírkou 179Kč s DPH

2. Fofr - baterie : Cena s DPH: 290 Kč, celková cena s dobírkou 320Kč s DPH

3. Fofr - paleta : Cena s DPH: 1 470 Kč, celková cena s dobírkou 1 500 Kč s DPH

U určitého zboží, zejména většího a těžšího příslušenství mohou být účtovány manipulační poplatky z důvodu ztížené manipulace. Konečnou cenu přepravu budete mít v souhrnu objednávky.

4. Fofr - pneu : Cena s DPH: 290 Kč, celková cena s dobírkou 320Kč s DPH

Ceny platí pro dodání pro ČR. Pro ostatní země platí následující zjednodušený ceník.PPL Fofr Fofr - pneu Fofr - baterie Fofr - paleta
Česká republika 90 Kč 149 Kč 290 Kč 290 Kč 1 470 Kč
Slovenská republika 320 Kč 400 Kč 860 Kč - 2 770 Kč
Poplatek za dobírku +30 Kč +30 Kč +30 kč +30 kč +30 KčInformace:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vrácení zboží

Zboží u nás můžete vrátit standardně do 14dní bez udání důvodů (platí pro on-line prodej). Dále dle platné legislativy v pozdějších předpisech.

Nejde vrátit produkty u kterých došlo rozbalením/otestováním k znehodnoceni, příkladem se jedná o olejové filtry, které po nasazení již nejde znova použít. Pokud si nejste jisti, že produkt je přesně ten co hledáte, tak nás nejprve kontaktujte, s výběrem Vám rádi pomůžeme.

Nikdy neodesílejte vratky bez předchozího potvrzení a zároveň nikdy neodesílejte vratky s dobírkou, takové balíky nebudou přijaty a přepravní společnost Vám je vrátí zpět a to bez náhrady poštovného.Postup pro vrácení zboží:

1. Přihlašte se do svého účtu

2. Otevřete si historii objednávek

3. Vyberte objednávku obsahující produkty, které chcete vrátit

4. V objednávce zvolte předměty k vrácení a potvrďte výběr.

5. Následně balík řádně zabalte a pošlete zpět na adresu odesílatele (sídlo firmy)

6. Po kontrole vráceného zboží a podepsání dobropisu, který Vám zašleme po obdržení vratky, Vám budou peníze vraceny zpět na bankovní účet nebo jinou formou v závislosti na způsobu úhrady nebo vzájemné dohodě. V případě, že nemáte uživatelský účet:

1. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem o úmyslu vrátit zboží

2. Obratem dostanete instrukce jakým způsobem zboží odeslat zpět

3. Balík zabalíte a odešlete na naší adresu

4. Po kontrole vráceného zboží a podepsání dobropisu, který Vám zašleme po obdržení vratky, Vám budou peníze vraceny zpět na bankovní účet nebo jinou formou v závislosti na způsobu úhrady nebo vzájemné dohodě.